Başarıya Götüren Anne Baba adlı kitap, Sınav Kazandıran Aile adıyla ilk olarak 2008 yılında okuyucuyla buluşmuştur. Sınavlara hazırlanan öğrenciler ile ebeveynleri arasındaki iletişim ve ilişkiler üzerine yazılmış az sayıda öğretici eserler arasında yer almakta olan kitabın 3. baskısı yapılmıştır.

Kitabin arka kapak yazisi:

Degerli anne ve babalar!

Her çocuk, dünyaya biraktiginiz tohum ve sonrasinda besleyip büyüttügünüz bir fidandir. Bu fidanlarin memleketine faydali meyveler veren dev agaçlar olmasi yine sizlerin iradesindedir. Bir çocugun yasami birkaç saatte sorulan sinav sorularindan, birkaç milyon yasitiyla yarisir gibi girdigi sinavdan ibaret degildir. Yasamin kendisi de bir sinavken bu sinavin içinde daha birçok sinavlara sahit olursunuz. Önemli olan bu sinavlari yarinlarina deger katacak sekilde geçebilmesidir.

Unutmayin! Çocugunuzun üniversite dâhil 16 yillik okul hayati, geriye kalan hayatinin tamami demek degildir. Girdigi sinavlar yalnizca onu yarinlara hazirlayan önemli tecrübelerdir. Iste bu kitapta bu tecrübeleri edinmesinde çocugunuza gerçek anlamda nasil yardimci olabileceginizi bulacaksiniz.

Start typing and press Enter to search