Yazarın 6.kitabı olup 2013 yılı Kasım ayında çıkmıştır. Kişisel gelişimin ruhsal anlamda olması gerektiğini de göz önünde bulundurmayı hedefleyen eser 8 ana bölümden oluşmaktadır. Kişisel psikolojiyi, mutlu olmayı, kendimizle ve çevremizle sağlıklı iletişim kurmayı akıcı bir dille anlatan kitap oldukça önemli ve faydalı bilgiler içeriyor.

Kitabın Arka Kapak Yazısı
Bir gün Afrika’da ormanların içinde kayıp bir hazineyi bulmaya çalışan hazine avcıları, yerlilerle kendilerine rehberlik etmeleri konusunda anlaşırlar. Hazine arayışı sabahın erken saatlerinden gün batımına kadar aralıksız sürüyordu. Zaman kaybetmeye tahammülü olmayan hazine avcıları, acele ediyor ve çok az dinlenerek saatler süren keşif yürüyüşleri yapıyordu. Günlerce süren bu arayışlardan birinde grup, uzun ve soluksuz yürüyüşün ardından kısa bir mola verdikten sonra tekrar harekete geçti. Ancak yerliler oturdukları yerde öylece bekliyorlardı. Oysa gün bitiyor, vakit geçiyor ve bir an önce gidilmesi gereken noktaya ulaşılması gerekiyordu. Şaşkınlıklarını bir kenara bırakıp tercüman aracılığıyla onlara, neden beklediklerini sordular. Aldıkları cevap oldukça ilginçti.
“O kadar hızlı ilerliyoruz ki ruhlarımız geride kaldı. Onları beklemeliyiz.”

İçinde bulunduğumuz çağ hızla gelişen teknoloji ve değişim çağı. Ayak uydurabilmek için bizler de aynı hızda yaşıyoruz. Öyle ki ruhlarımızı, duygularımızı ve insanlığımızı gerilerde bırakarak… Bu kitapta durup beklemeyi göreceksiniz. Sayfalar içinde ilerlerken zamanı hissetmeyi, insana değer vermeyi, kazanmanın paradan başka yollarla da olabileceğini göreceksiniz. Her sayfada gördüğünüz şey aslında yüreğiniz olacaktır. Yüreğinizle bütünleşip onunla yaşadığınızda yaşamın ne kadar farklı ve anlamlı olduğunu keşfedeceksiniz.
Unutmayın!
“Yalnızca nefes alıp vermeniz ve zamanın geçmesi gerçekten yaşamaya yetmez.”

Start typing and press Enter to search